۱۳۹۹

تأسیس شرکت دانا پخش، همگام با تکنولوژی و با اتکا به تجربیات موفق

با گذشت چند دهه و همکاری با هزاران نفر سرمایه انسانی و کسب تجربیات ارزشمند، بارها به بازارهای ناشناخته وارد شدیم، رشد و توسعه یافتیم و توانسیتم رضایت شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان نهایی را تأمین کنیم. در سال ۱۳۹۹ با اتکا به تجربیات به دست آمده در دنیای کسب و کار آنلاین و ضرورت همگام شدن با تکنولوژی‌های نوین، شرکت دانا پخش تأسیس شد. این شرکت با هدف سودآوری و ایجاد رضایتمندی برای هر سه ضلع مشتریان، منابع انسانی و تأمیین‌کنندگان و با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های مدرن، نوآوری‌های بازار محصولات تند مصرف و با هدف ارائه بهترین و متمایزترین خدمات فعالیت خود را آغاز کرده است.

 و این آغاز داستانی دیگر است …

Screenshot (9)

۱۳۹۷

روکولند در سال ۱۳۹۷ با هدف توسعه کسب و کار با بزرگ‌ترین کسب و کار آنلاین فروشگاهی ایران (دیجی‌کالا) ادغام شد.

مهم‌ترین نوآوری‌ها و دستاوردهای سوپرمارکت آنلاین روکولند در مدت سه سال فعالیت:

۱- تأسیس انبار مرکزی و پردازش بیش از ۱۰ هزار محصول به صورت روزانه

۲- تأمین نیاز مشتریان با بیش از ۱۰ هزار کد کالای موجود در سایت به صورت روزانه

۳- ابتکار در طراحی و راه اندازی توزیع دو مرحله‌ای محصولات سوپرمارکتی برای اولین بار در ایران

۴- جذب سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی از معتبرترین شرکت‌ها و افراد صاحب‌نام فعال در اکوسیستم مواد غذایی و کسب و کارهای آنلاین

۵- تحویل موفق ۹۶ % سفارشات بدون تاخیر در بازه زمانی ۲ ساعت در تمام مناطق تهران و کرج

۶- افزایش سرمایه‌های انسانی شرکت و همکاری با بیش از ۵۰۰ نفر با ایجاد فرصت‌های شغلی مستقیم و غیر مستقیم در طول ۳ سال فعالیت

۱۳۹۵

تحقق یک رویا و تأسیس روکولند

با تأسیس روکولند در سال ۱۳۹۵ با هدف تأمین رضایت مصرف‌کنندگان مواد غذایی و محصولات تند مصرف یک آرزوی دیرینه به ثمر نشست. روکولند با هدف تأمین رضایت مصرف‌کننده نهایی از خرید سوپرمارکتی، فعالیت خود را آغاز کرد و بر ایجاد اعتماد، رعایت احترام، ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، صرفه جویی در زمان و هزینه و ایجاد تنوع و بهره‌مندی از تکنولوژی روز تمرکز کرد.

۱۳۸۴

گسترش فعالیت

در سال ۱۳۸۴، با توجه به نیاز بازار به پخش و توزیع محصولات و مکمل‌های دارویی تولید‌کنندگان داخلی و خارجی، گروه با همراهی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی محصولات دارویی اقدام به تأسیس شرکت توزیع دارویی مویرگی الیت دارو در مراکز تمام استان‌ها و شهرستان‌های ایران کرد. اکتوورکو، اکتوور خاورمیانه، آتی فارمد، پرشیا ارس خاورمیانه، البرز زاگرس،البرز دارو، شرکت دارو سازی الحاوی، شرکت داروسازی کوثر، جالینوس بخشی از برندهای معتبر داخلی و خارجی سبد محصولات الیت دارو هستند.

۱۳۸۳

تثبیت جایگاه با راه اندازی شرکت پخش مروارید زرین پارس

درسال ۱۳۸۳ با توجه به گستردگی بازار محصولات تند مصرف، گروه به همراه یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات سلولوزی و  بهداشتی کشور، شرکت پخش مروارید زرین پارس را تأسیس کرد. مروارید زرین پارس در حال حاضر با بهره‌مندی از بیش از ۱۷ هزار متر انبار و ۷۰ دستگاه کامیونت و بیش از ۳۰ هزار مشتری یکی از تخصصی‌ترین پخش‌های مواد غذایی فعال در استان تهران و کرج است. پخش مویرگی بیسکویت گرجی، محصولات پنبه‌ریز، توپی تو، ماوی، مکنزی، محفل و اصالت، تنها بخش کوچکی از معتبرترین برند‌های موجود در بازار ایران هستند که در سبد مروارید زرین پارس قراردارند.

۱۳۷۶

در فاز سوم با توجه به گسترش فعالیت شرکت‌های معتبر بازرگانی خارجی در ایران، گروه کیلا تصمیم به توسعه زیرساخت‌ها و افزایش سرمایه‌های انسانی خود گرفت. در نتیجه این فعالیت‌ها، موفقیت‌های چشمگیری در رشد و شناخت نام‌های تجاری بین‌المللی گالینابلانکا، کربونل، فامیلیا، مائو و بورژوا در میان مصرف‌کنندگان به دست آمد. کیلا در مسیر فعالیت خود، در راه اندازی و توسعه فروش تعدادی از قدرتمندترین برندهای ایرانی مثل چی توز، الیت و تحفه و … نقش قابل توجهی داشته است. در فاز چهارم، این گروه با پیش بینی نیاز بازار در آینده، بر ارائه خدمات لجستیک متمرکز شد و به همین علت با سرمایه گذاری بیش از یک میلیون دلار وارد فاز جدیدی از تکنولوژی و نو آوری شد.

رشد و توسعه با تأسیس شرکت پخش سراسری کیلا

بعد از این تجربه موفق و با همراهی تعدادی از توانمندترین مدیران کشور، شرکت پخش سراسری کیلا، در سال ۱۳۷۶ با هدف راه اندازی یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش مواد غذایی در ایران، تأسیس شد. شرکت کیلا، در فاز دوم، با واردات سبدی از محصولات غذایی به عنوان نماینده انحصاری در ایران فعالیت‌های خود را رشد و توسعه داد. محصولات کرفت فود، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مواد غذایی جهان با نام‌های تجاری میلکا، توبلرون، جکوبس، شرکت معتبر ترکی اویاپ با نام‌های تجاری اوی بیبی و آرکو، شرکت فیلادلفیا و شرکت مازولا بعضی از برندها و محصولات معتبر جهانی بودند که به سبد پخش کیلا اضافه شدند.

۱۳۶۴

تولد یک ایده و ورود به صنعت پخش ایران

داستان دانا پخش به بیش از سی سال پیش بر می‌گردد، زمانی که مؤسس داناپخش کار خود را  با تأسیس یکی از اولین شبکه های پخش مویرگی ایران آغاز کرد. او به پشتوانه بیش از ده سال تجربه موفق در تیم مدیریتی شرکت چای گلستان و شناخت از صنعت مواد غذایی و آرزوهای بزرگ وارد این مسیر شد. آرزوهایی بزرگ که با تلاش بی‌وقفه، نوآوری و بهره‌مندی از تکنولوژی، رشد و توسعه کسب و کار، شناخت هر چه بیشتر نیاز بازار ایران و گسترش حوزه فعالیت یکی یکی با تأسیس شرکت‌ها و فعالیت تخصصی در آن‌ها محقق شدند.

golestan

+۵۰۰۰۰ تعداد مشتریان
+۳۰۰ تعداد پرسنل
+۱۵ شرکای تجاری
+۱۷۰۰۰ متراژ انبار و سوله

معرفی شرکت

شرکت دانا پخش در آبان ماه ۱۳۹۹ با پشتوانه تجربه بیش از نیم قرن مؤسسان خود در راه اندازی و توسعه کسب و کارها  مانند شرکت‌های پخش کیلا، دینا، مروارید زرین پارس، گلستان، پاکنام، بهروز، تک پخش و …، در صنعت پخش مویرگی تأسیس شد. این شرکت با تمرکز بر پخش مویرگی، وظیفه توزیع انحصاری برخی از برندها، تحویل گرفتن محصولات تند مصرف از تولیدکنندگان و یا وارد کنندگان، انبار و فروش مویرگی محصولات به سوپرمارکت‌ها، تعاونی‌های مصرف کنندگان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، واحدهای هورکا، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها، سوپرمارکت‌های آنلاین و سایر کانال‌های خرده فروشی و عمده فروشی را به عهده دارد. دانا پخش با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین و شناخت دقیق از بازار محصولات تند مصرف، هدف خود را ارائه بهترین و متمایزترین خدمات تعریف کرده است.

ارزش های سازمانی

شرکت داناپخش نفیس با خدمت رسانی به موقع در جهت رفع نیازهای مشتریان خود تلاش می کند تا رضایت کارکنان و مشتریان را جلب کند.با یافتن تقاضای پنهان در عرصه بازار و انجام تحقیقات بازار و همچنین مطالعه رفتار مصرف کنندگان توانسته ایم به وسیله ی شناسایی دقیق نیاز ها, بازارهای موجود را به کمک ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای عرضه بیشتر محصولات خود رشد دهیم.
truck icon

سلامت کاری، صداقت و یکپارچگی

truck icon

تاثیرگـذاری مثبت در جامعه

truck icon

تعهد و مسئولیت پذیری

truck icon

شناسایی، رشد و شکوفایی توانمندیها

با ما در تماس باشید

راه های ارتباط با ما

اطلاعات تماس : ۰۲۱۲۲۱۱۲۳۹۳

آدرس ایمیل : info@danapakhsh.com

آدرس پستی :سعادت آباد-شهرک مخابرات-خیابان پیوند-تقاطع بیست و دوم-پلاک دو