1399

تأسیس شرکت دانا پخش، همگام با تکنولوژی و با اتکا به تجربیات موفق

با گذشت چند دهه و همکاری با هزاران نفر سرمایه انسانی و کسب تجربیات ارزشمند، بارها به بازارهای ناشناخته وارد شدیم، رشد و توسعه یافتیم و توانسیتم رضایت شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان نهایی را تأمین کنیم. در سال 1399 با اتکا به تجربیات به دست آمده در دنیای کسب و کار آنلاین و ضرورت همگام شدن با تکنولوژی‌های نوین، شرکت دانا پخش تأسیس شد. این شرکت با هدف سودآوری و ایجاد رضایتمندی برای هر سه ضلع مشتریان، منابع انسانی و تأمیین‌کنندگان و با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های مدرن، نوآوری‌های بازار محصولات تند مصرف و با هدف ارائه بهترین و متمایزترین خدمات فعالیت خود را آغاز کرده است.

 و این آغاز داستانی دیگر است …

Screenshot-9

1397

پیوستن روکولند به گروه دیجی کالا

روکولند در سال 1397 با هدف توسعه کسب و کار با بزرگ‌ترین کسب و کار آنلاین فروشگاهی ایران (دیجی‌کالا) ادغام شد.

مهم‌ترین نوآوری‌ها و دستاوردهای سوپرمارکت آنلاین روکولند در مدت سه سال فعالیت:

1- تأسیس انبار مرکزی و پردازش بیش از 10 هزار محصول به صورت روزانه

2- تأمین نیاز مشتریان با بیش از 10 هزار کد کالای موجود در سایت به صورت روزانه

3- ابتکار در طراحی و راه اندازی توزیع دو مرحله‌ای محصولات سوپرمارکتی برای اولین بار در ایران

4- جذب سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی از معتبرترین شرکت‌ها و افراد صاحب‌نام فعال در اکوسیستم مواد غذایی و کسب و کارهای آنلاین

5- تحویل موفق 96 % سفارشات بدون تاخیر در بازه زمانی 2 ساعت در تمام مناطق تهران و کرج

6- افزایش سرمایه‌های انسانی شرکت و همکاری با بیش از 500 نفر با ایجاد فرصت‌های شغلی مستقیم و غیر مستقیم در طول 3 سال فعالیت

rocoland-digikala-1

1395

تحقق یک رویا و تأسیس روکولند

با تأسیس روکولند در سال 1395 با هدف تأمین رضایت مصرف‌کنندگان مواد غذایی و محصولات تند مصرف یک آرزوی دیرینه به ثمر نشست. روکولند با هدف تأمین رضایت مصرف‌کننده نهایی از خرید سوپرمارکتی، فعالیت خود را آغاز کرد و بر ایجاد اعتماد، رعایت احترام، ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، صرفه جویی در زمان و هزینه و ایجاد تنوع و بهره‌مندی از تکنولوژی روز تمرکز کرد.

rocoland-team

1384

گسترش فعالیت

در سال 1384، با توجه به نیاز بازار به پخش و توزیع محصولات و مکمل‌های دارویی تولید‌کنندگان داخلی و خارجی، گروه با همراهی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی محصولات دارویی اقدام به تأسیس شرکت توزیع دارویی مویرگی الیت دارو در مراکز تمام استان‌ها و شهرستان‌های ایران کرد. اکتوورکو، اکتوور خاورمیانه، آتی فارمد، پرشیا ارس خاورمیانه، البرز زاگرس،البرز دارو، شرکت دارو سازی الحاوی، شرکت داروسازی کوثر، جالینوس بخشی از برندهای معتبر داخلی و خارجی سبد محصولات الیت دارو هستند.

Elit-Darou

1383

تثبیت جایگاه با راه اندازی شرکت پخش مروارید زرین پارس

درسال 1383 با توجه به گستردگی بازار محصولات تند مصرف، گروه به همراه یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات سلولوزی و  بهداشتی کشور، شرکت پخش مروارید زرین پارس را تأسیس کرد. مروارید زرین پارس در حال حاضر با بهره‌مندی از بیش از 17 هزار متر انبار و 70 دستگاه کامیونت و بیش از 30 هزار مشتری یکی از تخصصی‌ترین پخش‌های مواد غذایی فعال در استان تهران و کرج است. پخش مویرگی بیسکویت گرجی، محصولات پنبه‌ریز، توپی تو، ماوی، مکنزی، محفل و اصالت، تنها بخش کوچکی از معتبرترین برند‌های موجود در بازار ایران هستند که در سبد مروارید زرین پارس قراردارند.

mzp-1

1376

کیلا

در فاز سوم با توجه به گسترش فعالیت شرکت‌های معتبر بازرگانی خارجی در ایران، گروه کیلا تصمیم به توسعه زیرساخت‌ها و افزایش سرمایه‌های انسانی خود گرفت. در نتیجه این فعالیت‌ها، موفقیت‌های چشمگیری در رشد و شناخت نام‌های تجاری بین‌المللی گالینابلانکا، کربونل، فامیلیا، مائو و بورژوا در میان مصرف‌کنندگان به دست آمد. کیلا در مسیر فعالیت خود، در راه اندازی و توسعه فروش تعدادی از قدرتمندترین برندهای ایرانی مثل چی توز، الیت و تحفه و … نقش قابل توجهی داشته است. در فاز چهارم، این گروه با پیش بینی نیاز بازار در آینده، بر ارائه خدمات لجستیک متمرکز شد و به همین علت با سرمایه گذاری بیش از یک میلیون دلار وارد فاز جدیدی از تکنولوژی و نو آوری شد.

kayla-group

رشد و توسعه با تأسیس شرکت پخش سراسری کیلا

بعد از این تجربه موفق و با همراهی تعدادی از توانمندترین مدیران کشور، شرکت پخش سراسری کیلا، در سال 1376 با هدف راه اندازی یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش مواد غذایی در ایران، تأسیس شد. شرکت کیلا، در فاز دوم، با واردات سبدی از محصولات غذایی به عنوان نماینده انحصاری در ایران فعالیت‌های خود را رشد و توسعه داد. محصولات کرفت فود، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مواد غذایی جهان با نام‌های تجاری میلکا، توبلرون، جکوبس، شرکت معتبر ترکی اویاپ با نام‌های تجاری اوی بیبی و آرکو، شرکت فیلادلفیا و شرکت مازولا بعضی از برندها و محصولات معتبر جهانی بودند که به سبد پخش کیلا اضافه شدند.

danapakhsh-kayla-1

1364

تولد یک ایده و ورود به صنعت پخش ایران

داستان دانا پخش به بیش از سی سال پیش بر می‌گردد، زمانی که مؤسس داناپخش کار خود را  با تأسیس یکی از اولین شبکه های پخش مویرگی ایران آغاز کرد. او به پشتوانه بیش از ده سال تجربه موفق در تیم مدیریتی شرکت چای گلستان و شناخت از صنعت مواد غذایی و آرزوهای بزرگ وارد این مسیر شد. آرزوهایی بزرگ که با تلاش بی‌وقفه، نوآوری و بهره‌مندی از تکنولوژی، رشد و توسعه کسب و کار، شناخت هر چه بیشتر نیاز بازار ایران و گسترش حوزه فعالیت یکی یکی با تأسیس شرکت‌ها و فعالیت تخصصی در آن‌ها محقق شدند.

golestan-2